Self-service carwash system EASY

Technical room with thermal insulation by means of polyurethane panels
Część techniczna myjni zainstalowana jest w kontenerze technicznym, wykonanym z płyt warstwowych, które zapewniają jej całkowitą izolację, a co za tym idzie gwarantują niezwykle długą żywotność urządzeń.
The best parts
Sukces naszego rozwiązania opiera się na 2 solidnych filarach: wiedzy naszych wysoko- wykwalifikowanych techników oraz użyciu komponentów tylko od najlepszych producentów.
Cash, PayPass and fidelity systems
Nie stawiaj granic swojemu biznesowi, zaoferuj swoim klientom możliwość wyboru dogodnej formy płatności .Tylko od Ciebie zależy w jakiej formie otrzymasz zapłatę za oferowaną usługę.
The highest wash quality 24/7
Nasz system został zaprojektowany w taki sposób aby zagwarantować najwyższą jakość wody przez cały czas (brak twardej wody w systemie). Zapewnienie najwyższej jakości mycia, to nasz priorytet!
From 4 to 6 washing programs
4 programy podstawowe, z możliwością rozbudowy usługi o 2 dodatkowe programy.
On-line access
Dzięki oferowanym przez nas aplikacjom możesz w każdej chwili sprawdzić stan swojej myjni, niezależnie od tego gdzie jesteś. Jeśli masz dostęp do internetu, masz podgląd na swój biznes!

Characteristics of the carwash system EASY

  Dosage of liquid detergent
Liquid detergent dispensers SEKO brand, allows the configuration of the percentage dosage. Our liquid detergent dosing system does not require dosing control solenoid valves, which allows fault-free operation. Each track is equipped with an independent dispenser for each type of detergent that is dosed.

The dosage of liquid chemicals (eg wax) is carried out with the help of precise and adjustable dispensers. Because the flow of water in each program is constant, this is the best and most accurate solution compared to other existing dosing systems.

  Agua osmotizada

WWe use 100% water in the production of osmotic water, thus not generating losses in any form. The ABOX solution makes the investment not only much more profitable but also incomparably more ecological. In addition, huge tanks guarantee the possibility of continuous production of treated water, so that the quality of the service is always at the same, highest level, regardless of the traffic on the car wash. We have tried to make long queues of cars waiting for washing only a reason for satisfaction for our investors

  Controladores
System sterowany automatami SIEMENS. To niezwykle niezawodne rozwiązanie zaprojektowane do długoterminowej pracy. System wyposażony jest w złącza Ethernet, które za pomocą routera WiFi umożliwiają ustawienie parametrów myjni za pomocą telefonu lub tabletu. Każde stanowisko jest osobno zabezpieczone, własnym wyłącznikiem różnicowym, wyłącznikiem bezpieczeństwa, zasilaczem prądu stałego OMRON oraz transformatorem. Oświetlenie myjni także zostało oddzielnie zabezpieczone, dzięki czemu działanie oświetlenia nie ma wpływu na działanie myjni.
  Active carbon filter
Myjnie ABOX EASY posiadają system wymiennych filtrów węgla aktywnego do ochrony układu odwróconej osmozy.
  Water softening system
System wyposażony w 2 zbiorniki które zapewniają zapas wody o pojemność 1000L. Niespotykana pojemność, która zapewnia stałą jakość wody. Zbiorniki odpowiadają za magazynowanie wody zmiękczonej, wody z odrzutu membran oraz wody zdemineralizowanej.
  Osmosis system
Bardzo wydajny system demineralizacji wody metodą osmozy odwróconej, kontrola jakości i wydajności on-line, z wykorzystaniem wody z odrzutu co pozwala zmniejszyć zużycie wody o 40% w porównaniu do innych rozwiązań, wyposażony w zbiornik o pojemność 1000L.

More details

ASystem myjni ABOX EASY to niezwykle wydajny, oszczędny i niezawodny system myjący. Wszystkie wykorzystane komponenty pochodzą od renomowanych producentów, takich jak Siemens, CAT Pumps, Danfoss, Grundfos, Schneider Electric itd. Niespotykany na rynku zestaw zbiorników o łącznej pojemności do 4000 l, zapewnia nieprzerwaną dostawę uzdatnionej wody, co eliminuje całkowicie problem niezadawalającej jakości świadczonej usługi mycia, w przypadku spadku ciśnienia w sieci.
BTechnika ABOX umieszczona jest w kontenerze wykonanym z poliuretanowych płyt warstwowych, o grubości 60 mm. Zapewnia on nieporównywalnie lepszą ochronę drogich komponentów znajdujących się w środku, niż standardowo oferowane przez konkurencję kontenery stropianowe (EPS). Dodatkowe bezpieczeństwo urządzeń gwarantują stalowe drzwi płaszczowe.
OElektrowazory Danfoss cechują się długą żywotnością oraz prezentują przewagę jakościową nad zaworami pneumatycznymi. Nie wymagają bowiem montażu kompresora, który to stanowi słaby punkt myjni, w przypadku zastosowania rozwiązań opartych na zaworach pneumatycznych. Każde stanowisko mycia wyposażone jest we własne zasilacze, transformatory oraz wszelkie zabezpieczenia elektryczne marki Schneider Electric. Dzięki temu każde z nich jest niezależnie chronione i działa jako samodzielne urządzenie, co zwiększa niezawodność oraz solidność systemu i zapewnia ochronę przed awarią.
XW odróżnianiu od konkurencji, nie produkujemy zwykłych modułów metalowych, gdyż wiemy że nie stanowią one wystarczającej ochrony urządzeń przed warunkami atmosferycznymi panującymi na terenie Polski. Naszym rozwiązaniem dedykowanym myjniom, które posiadają ograniczoną powierzchnię montażową, jest wariant COMPACT, posiadający małe gabaryty oraz zapewniający wysoką ochronę, dzięki płytom poliuretanowym.

FAQ

?Powder detergent or liquid?
Wybór należy wyłącznie do ciebie. Oferujemy myjnie korzystające powder detergent (COMFORT) jak również z chemii płynnej (EASY). Chemia proszkowa jest szybsza w działaniu, co sprawia że dla myjni samoobsługowych jest bardziej adekwatna, szczególnie w przypadku braku szczotek lub dodatkowych programów typu Piana aktywna. Chemia proszkowa jest bardziej wymagająca przy dozowaniu, gdyż woda musi być bardzo dobrze uzdatniona a temperatura wody wyższa, co jednocześnie zwiększa skuteczność mycia.
Chemia proszkowa dostarczana jest w workach, które można bezpiecznie i legalnie wyrzucić do kosza na śmieci. Chemia płynna jest dostarczana w bańkanch które należy odpowiednio zutylizować w autoryzowanych punktach utylizacji produktów trudno zbywalnych. Atutem chemii płynnej jest to, że można uzupełnić duży zbiornik chemią dzięki czemu rzadzej należy uzupełniać poziom detergentu.
?Are necessary the decalcified water tanks for the work of the installation?
Niektórzy argumentują, że dużo myjni pracuje wyposażone jedynie w zbiornik na wodę osmotyczną. Brak zapasu wody zmiękczonej powoduje jednak, że myjnia staje się bardziej zależna od ciśnienia z sieci wodociągowej co znacząco zwiększa ryzyko wystąpienia nieprzewidywalnego braku wody. Nasz system rozwiązuje ten problem. Z drugiej strony, oszczędność przy produkcji wody osmotycznej jest możliwa tylko dzięki zapasowi wody zmiękczonej. Taki zapas wody umożliwia zapewnienie najwyższej jakości wody do pracy myjni.